Sageli renditakse välismaal viibides auto kas mugavuse või vajaduse pärast, sest see võib olla ainsaks mõistlikuks võimaluseks ühest kohast teise liikumisel. Kuigi auto rentimine on tehtud väga lihtsaks ja mugavaks, nõuab antud tehingu vormistamine suurt tähelepanelikkust – paljud kaebused on seotud just auto rentimisel tekkinud probleemidega, mida oleks saanud vältida.

  • Enne ühe konkreetse rendifirma kasuks otsustamist, uuri erinevate rendiauto pakkujate hinnakirju ja tingimusi.
  • Ei tasu autot rentida esimesest ettejuhtuvast firmast.
  • Tee eeltööd firma usaldusväärsuse osas ja tutvu tingimustega, et hiljem ei tuleks ebameeldivad ja ootamatuid üllatusi.
  • Teavet erinevate autorendifirmade ja –hindade kohta tasub küsida ka hotellist, kus peatud või pakettreisi puhul kohalikult reisiesindajalt. Samas tasub võimalusi uurida ka omal käel otse sihtkohas asuvatest teeninduspunktidest ning väga hea soovitus on otsida teiste klientide kogemusi internetis.
  • Hindade erinevused tulenevad tavaliselt hooajast, autorendipunkti asukohast ning konkurentsi tihedusest.
  • Autorendifirmad teevad erinevaid eripakkumisi – nädalavahetuse-, eelbroneerimise- jms eripakkumised võivad rendi lõpphinda tublisti kahandada.
  • Täpsusta alati auto tagastamisega seonduvat – millal on rendifirma teeninduspunktid avatud, et saaksid auto tagastada nii, et see vaadatakse ettevõtte esindaja poolt üle Sinu juuresolekul, et fikseerida auto korrasolek.

Kogu eelpool toodud informatsioon on välja toodud Consumer.ee portaalist rediautode sektsioonist: https://consumer.ee/oigused-ja-abi/reisimine/autorent/

Ennem sõiduki rentimist soovitame tutvuda erinevate rendisõidukeid puudutavate teemadega.

Parima hinna ja kvaliteediva rendisõidukid Eestis!

Kui sa otsid endale rendisõidukit eestis kas pikemaks või lühemaks ajaks, siis SirRent redisõidukid on selleks ideaalset. Meie soodsate rendiautode, väikebusside seast leiad kindlasti endale sobiva.

Meie soodsad rendiautod ja bussid leiad siit: Car rental in Estonia